1. Dzisiaj w Świątkowej Wielkiej PARADA HISTORYCZNA. Początek o godz. 13.00. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
  2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
    • Poniedziałek –św. Bonawentury
    • Wtorek - NMP z Góry Karmel
    • Sobota – św. Czesława (6 rocznica ingresu Ks. Bpa Jana Wątroby, polecajmy go naszym modlitwom)
  3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie naszego kościoła, udekorowanie kwiatami, posprzątanie łazienki, wykoszenie trawy wokół kościoła, budynku gospodarczego, plebanii, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Grzywacz Małgorzata, Baran Irena, Baran Dorota, Baran Stanisław. Bóg zapłać także p. Stanisławowi Cichoniowi za pracę na rzecz naszej wspólnoty.