1. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
  • Poniedziałek – św. Marii Magdaleny (odpust w Samoklęskach)
  • Wtorek – św. Brygidy
  • Środa – św. Kingi
  • Czwartek – św. Jakuba
  • Piątek – św. Joachima i Anny –rodziców NMP
 2. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca, dlatego zapraszamy na błogosławieństwo dzieci na sumie.
 3. Ks. Biskup Ordynariusz zaprasza na 42. Pieszą Pielgrzymkę Rzeszów – Jana Góra w dniach 4 – 13 sierpnia. My możemy się zapisać najlepiej do grupy bł. Karoliny w Gorlicach. Zainteresowanych zapraszam do kancelarii parafialnej.
 4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami naszej świątyni, posprzątanie łazienki, wykoszenie trawy wokół kościoła, budynku gospodarczego, plebanii, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Paluch Danuta, Hućko Zuzanna, Zagórska Magdalena, Fijałkiewicz Józefa.