1. Gościmy w naszej wspólnocie o. Jana z Jasnej Góry, a także siostry Fabiolę i Elizabeth. Dziękujemy za wspólną modlitwę i Boże Słowo kierowane do nas i życzymy pięknego pobytu w naszych stronach. Dzisiaj też Dożynki Powiatu Jasielskiego, dlatego będzie dodatkowa Msza św. o godz. 14.00 przy ołtarzu polowym.
 2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
  • Wtorek – św. Bernarda
  • Środa – św. Piusa X
  • Czwartek – Najświętszej Maryi Panny Królowej
  • Piątek – BŁ. KS. WŁADYSŁAWA FINDYSZA – odpust w Nowym Żmigrodzie, suma o godz. 11.00, a także DOŻYNKI DIECEZJALNE W RZESZOWIE
  • Sobota – św. Bartłomieja – Apostoła
  • Niedziela – ostatnia niedziela miesiąca, zapraszamy na błogosławieństwo dzieci na sumie. Odpust w Łężynach, suma o 11.30.
 3. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przygotowali tak piękne plony na naszą uroczystość odpustową. Mamy świadomość ile to wymaga pracy i pomysłu, żeby się tak prezentowały w naszej świątyni. Bóg zapłać także wszystkim, którzy te plony przynieśli do naszej świątyni jako wyraz dziękczynienia Bogu i Matce Boskiej Wniebowziętej. Dzisiaj jeszcze niech będą w naszej świątyni, a od jutra można je będzie zabrać.
 4. Bóg zapłać grupie sprzątającej nasz kościół parafialny przez te dwa ostatnie tygodnie, z Sadek. Naprawdę bardzo dużo pracy było do wykonania i w kościele i wokół kościoła (obcinanie tui, koszenie), a nade wszystko ołtarz polowy trzeba było postawić. Udekorować kwiatami i w kościele i ołtarz polowy. Porządki na cmentarzu i w budynku gospodarczym. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy na różne sposoby starali się pomóc w tym przygotowaniu do najważniejszego wydarzenia w naszej wspólnocie. Bóg zapłać także za ofiarę na nasz kościół. Proszę tylko jeszcze, by jutro czy we wtorek rozebrać ołtarz polowy. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Baran Wilhelmina, Dziadosz Teresa, Cichoń Irena, Mrozowska Teresa, Wygnał Jolanta.