Ogłoszenia duszpasterskie

 1. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
  Poniedziałek – NMP Częstochowskiej – odpust w Polanach, suma o 11.00
  Wtorek - św. Moniki Środa – św. Augustyna
  Czwartek – męczeństwo św. Jana Chrzciciela
  Niedziela – 80 –ta rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się o pokój w naszej Ojczyźnie, w całej Europie i na świecie.
 2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 15.30 zmiana tajemnic różańcowych, a po niej spotkanie Caritas. Zaś w przyszły poniedziałek (2 IX) rozpoczęcie roku szkolnego. Dzieci, młodzież mogą w tym tygodniu skorzystać z sakramentu pokuty, codziennie od 17.30.
 3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami naszej świątyni, posprzątanie łazienki, kaplicy cmentarnej, wykoszenie trawy wokół kościoła, budynku gosp., plebanii, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Dubis Barbara, Dubis Katarzyna, Kasprzyk Krystyna, Kmieć Halina, Szymańska Urszula, Piejko Gertruda.
 4. Pani Sołtys Nienaszowa dziękuje wszystkim mieszkańcom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania DOŻYNEK POWIATOWYCH. Za udział w Eucharystii, wsparcie, uporządkowanie posesji. Dziękuje także właścicielom działek, którzy je użyczyli na parkingi, a także mieszkańcom Sadek za przygotowanie ołtarza przy kościele.
 5. W piątek zmarł śp. Marek Wójtowicz z Nienaszowa. Jego pogrzeb dzisiaj o 12.30 w kaplicy cmentarnej. Polećmy go jeszcze miłosierdziu Bożemu…