Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dzisiaj 1 września – 80 –ta rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlimy się o pokój w naszej Ojczyźnie, w całej Europie i na świecie. O godz. 14.00 będą bić dzwony w całej Polsce, aby przypomnieć o tym wydarzeniu.
  Dzisiaj też I niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu. Po południu zmiana tajemnic różańca św. i spotkanie Caritas.
 2. Jutro o godz. 9.00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.
 3. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
  • Wtorek – św. Grzegorza Wielkiego
  • Niedziela – Święto Narodzenie NMP (poświęcenie ziarna)- odpust w Kobylanach, a także w Skalniku Matki Bożej Królowej Gór, suma o 11.30.
 4. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klasy 8 zapraszam w piątek na Mszę św. o godz. 18.00 i na spotkanie. 
 5. W tym tygodniu wypada I CZWARTEK, I PIĄTEK i I SOBOTA MIESIĄCA, możliwość spowiedzi w czwartek przed każdą Mszą św. i w piątek od 17.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W sobotę od godz. 8.00 udam się do chorych
 6. W sobotę na godz. 16.00 zapraszamy dzieci i młodzież na spotkanie Oazowe. 
 7. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, posprzątanie łazienki, kaplicy cmentarnej, zrobienie porządku na cmentarzu, wykoszenie trawy wokół kościoła, budynku gosp., a także złożoną ofiarę. Bóg zapłać także wczorajszym nowożeńcom z Debrzy za udekorowanie kwiatami naszej świątyni. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Baran Zofia, Owsiak Marzena, Żurkiewicz Sabina, Dubis Maria, Durał Marta.