Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Narodzenia Pańskiego, choć tradycyjnie kolędy śpiewamy do 2-go lutego.
  2. Pani Sołtys Nienaszowa składa podziękowania wszystkim współorganizatorom Orszaku Trzech Króli, pomysłodawcom, Kołu Gospodyń Wiejskich, Ochotniczej Straży Pożarnej z Nienaszowa, Poraju, Grabaniny, Radzie Sołeckiej, Radnym, Zespołowi Caritas, p. Dyrektorowi Szkoły, nauczycielom, uczniom, rodzicom, Zespołowi Magurzanki, p. Organiście, p. Kościelnemu, Scholi, fotografom i wszystkim biorącym czynny udział w Orszaku. A także tym, którzy wspierali dobrym słowem. Bóg zapłać. Oczywiście my też dziękujemy p. Helenie Kulisz i Barbarze Winiarskiej za odwagę organizacji Orszaku, za koordynację i wiele czasu poświęconego, byśmy mogli wspólnie tak pięknie świętować Uroczystość Trzech Króli. A Panu Bogu za piękną pogodę, która była nam bardzo potrzebna. I daj Boże, żeby ten Orszak stawał się nową tradycją w naszej parafii.
  3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, posprzątanie łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu i złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Liwacz Maria, Gruszka Alicja, Wasłowicz Leokadia, Wasłowicz Iwona, Jaracz Zofia. Bóg zapłać również za pracę na rzecz naszej wspólnoty: Tłuściak Jan, Wygnał Zbigniew, Szymański Jan, Durał Piotr, Augustyn Dariusz, Baran Mirosław.
  4. W przyszłą niedzielę odbędzie się Koncert Kolęd i Pastorałek w Jasielskim Domu Kultury, o godz. 16.00. Występować będą m. in. nasze Magurzanki. Zapraszamy serdecznie do udziału.