NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Narodzenia Pańskiego, choć tradycyjnie kolędy śpiewamy do 2-go lutego.
 2. Pani Sołtys Nienaszowa składa podziękowania wszystkim współorganizatorom Orszaku Trzech Króli, pomysłodawcom, Kołu Gospodyń Wiejskich, Ochotniczej Straży Pożarnej z Nienaszowa, Poraju, Grabaniny, Radzie Sołeckiej, Radnym, Zespołowi Caritas, p. Dyrektorowi Szkoły, nauczycielom, uczniom, rodzicom, Zespołowi Magurzanki, p. Organiście, p. Kościelnemu, Scholi, fotografom i wszystkim biorącym czynny udział w Orszaku. A także tym, którzy wspierali dobrym słowem. Bóg zapłać. Oczywiście my też dziękujemy p. Helenie Kulisz i Barbarze Winiarskiej za odwagę organizacji Orszaku, za koordynację i wiele czasu poświęconego, byśmy mogli wspólnie tak pięknie świętować Uroczystość Trzech Króli. A Panu Bogu za piękną pogodę, która była nam bardzo potrzebna. I daj Boże, żeby ten Orszak stawał się nową tradycją w naszej parafii.
 3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, posprzątanie łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu i złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Liwacz Maria, Gruszka Alicja, Wasłowicz Leokadia, Wasłowicz Iwona, Jaracz Zofia. Bóg zapłać również za pracę na rzecz naszej wspólnoty: Tłuściak Jan, Wygnał Zbigniew, Szymański Jan, Durał Piotr, Augustyn Dariusz, Baran Mirosław.
 4. W przyszłą niedzielę odbędzie się Koncert Kolęd i Pastorałek w Jasielskim Domu Kultury, o godz. 16.00. Występować będą m. in. nasze Magurzanki. Zapraszamy serdecznie do udziału.

Najnowsze artykuły

 • VII NIEDZIELA ZWYKŁA

  Ogłoszenia duszpasterskie Od dzisiejszej rozpoczyna się 53. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. W tym roku przyświecać będzie mu hasło: „Szczęśliwe Wiecej
 • Intencje mszalne 17.02. – 23.02.2020 r.

  PONIEDZIAŁEK17.02.    6.30 + Michalina Dziadosz (w rocz. śm.), Jan, Marian i zmarli z rodziny Dziadoszów, int. Marii Dziadosz  z rodziną 17.00 Wiecej
 • VI NIEDZIELA ZWYKŁA

  Ogłoszenia duszpasterskie Przyszła niedziela, to już ostatnia niedziela miesiąca, dlatego zapraszamy na błogosławieństwo dzieci na sumie. Już w czasie rorat Wiecej
 • VI NIEDZIELA ZWYKŁA A

  VI NIEDZIELA ZWYKŁA A

  Wymagania Nowego Przymierza ✠ Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza Mt 5, 17-37 Jezus powiedział do swoich uczniów: «Nie sądźcie, że przyszedłem Wiecej
 • Intencje mszalne 10.02. – 16.02.2020 r.

  PONIEDZIAŁEK 10.02.Św. Scholastyki   6.30 + Ryszard Źrebiec, int. dzieci 17.00 + Władysław Dziadosz (w rocz. śm.) i Władysława, int. rodziny Ks.Mk + Tadeusz Wiecej
 • V NIEDZIELA ZWYKŁA

  Ogłoszenia duszpasterskie Cieszymy się obecnością w naszej wspólnocie ks. diakona SZYMONA KŁAKA (jak już wspominałem pochodzi z Rzeszowa, chociaż od Wiecej
 • 1