II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dzisiaj Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po każdej Mszy św. zapowiadana składka do puszek na ten cel. Ale też i dzień wdzięczności dla kobiet. Otoczmy je naszą modlitwą, życzliwością, dobrem słowem i pewnie też upominkami.
  2. Zapraszamy wszystkich na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.30. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00, a także tradycyjnie w niedzielę po sumie. W przyszłą niedzielę po sumie zapraszam na spotkanie Radę Duszpasterską.
  3. W środę młodzież przygotowująca się do bierzmowania otrzyma poświęcone modlitewniki na Mszy św. wieczornej. Prosimy, aby różaniec przed Mszą św. poprowadziły: róże św. Jadwigi i św. Małgorzaty
  4. W następną niedzielę na Gorzkie Żale i Mszę św. popołudniową – czyli na godz. 15.30 - zapraszamy dzieci I Komunijne wraz z rodzicami. Dzieci te otrzymają poświęcone książeczki.
  5. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, łazienki, kaplicy cmentarnej, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Łukaszewska Bogusława, Machowska Maria, Musiał Władysława, Tomasik Antoni, Subik Marta, Śląska Anna.

Najnowsze artykuły