1. Dzisiaj I NIEDZIELA MIESIĄCA, adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. popołudniowej zmiana tajemnic różańcowych.

  2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:

Poniedziałek – św. Jana z Dukli – odpust w Pielgrzymce

Czwartek – św. Benedykta

Piątek – św. Brunona z Kwerfurtu

Sobota – św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

  1. WYZWANIE to hasło tegorocznych Międzynarodowych Saletyńskich Spotkań Młodych, które odbędą się w dniach 8-12 lipca przy Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Wśród prelegentów oraz artystów świadczących o Bogu usłyszymy:  Tomasza Źwiernik, ks. Łukasza Stachurę MS, Dariusza Malejonka, Adama Polkowskiego, Macieja i Karolinę Piechów.

    Zachęcamy młodzież  do udziału w tym niezwykłym wakacyjnym wydarzeniu.

  1. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami naszej świątyni, wykoszenie trawy wokół kościoła, budynku gosp., plebanii, posprzątanie łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Wojerz Ludwika, Bobula Krystyna, Dziadosz Justyna, Doniek Kazimiera, Kostrząb Bogusława.

  2. Bóg zapłać za złożone ofiary na remont naszego koscioła.

  3. Wójt Gminy Nowy Żmigród informuje, że 08, 09 i 10 lipca zostaną odebrane śmieci, zgodnie z harmonogramem (czarne worki), dodatkowo także worki żółte, zielone i niebieskie.