V NIEDZIELA WIELKANOCNA

b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
  Czwartek – św. Macieja Apostoła
  Piątek – św. Zofii
  Sobota – św. Andrzeja Boboli
 2. Jeszcze przez prawie miesiąc możemy przystąpić do spowiedzi wielkanocnej (do 7-go czerwca). Dlatego codziennie zapraszamy na spowiedź pół godziny zarówno przed Mszą św. rano czy wieczorem. Szczególnie dzieci i młodzież, bo wtedy jest niewiele osób w kościele.
 3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła i wokół naszej świątyni, udekorowanie kościoła kwiatami, zrobienie porządku w łazience, na cmentarzu, wykoszenie i posprzątanie trawy wokół kościoła, budynku gospod., na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Musiał Agnieszka, Kolasa Kazimiera, Gierlasińska Marta, Buczyńska Elżbieta, Kurowska Ewa.
 4. Bóg zapłać także p. Jacek Dubis, Dariusz Mikosz, Jarosław Subik, Tadeusz Piejko, Jan Świątek, Mateusz Kuciński, Adam Kuciński, Subik Patrtyk, Subik Łukasz za pracę na rzec naszej wspólnoty. Podbudowa pod drogę do kaplicy cmentarnej i parking została ukończona, ok. na 550 m2. Przywieziono ok. 280 ton pospółki, tłucznia i klińca. Wszystko to zostało wyrównane i uwalcowane. Można tam już zostawiać samochody, jak przyjeżdżamy na cmentarz. Tak żeby nie stawiać samochodów na trawie. Bo dzięki temu jeszcze lepiej się ten nowy parking się ubije. Za rok – jeśli Pan Bóg pozwoli – będziemy myśleć o kostce czy też asfalcie (czy jeszcze o czymś innym).
 5. Bardzo proszę by na Msze św. do naszego kościoła przychodzić z zakrytymi ustami i nosem. Ja wiem, że to czasem nie jest wygodne, ale musimy się dostosować do wymogów jakie obowiązują w miejscach publicznych. Oczywiście jeśli podchodzimy do Komunii, to trzeba ściągnąć na chwilę.

Najnowsze artykuły

 • 1