Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj Wniebowstąpienie Pańskie, a za tydzień Zesłanie Ducha Świętego. Będzie to też ostatnia niedziela miesiąca, dlatego na sumie zapraszamy na błogosławieństwo dzieci.
  2. 6 diakonów naszej diecezji przeżywa obecnie rekolekcje, a w sobotę przyjmą święceniami kapłańskie o godz. 10.00 w Katedrze Rzeszowskiej. Pośród nich jest diakon SZYMON KŁAK, który był u nas na praktyce diakońskiej. Otoczmy go naszą modlitwą w tym jakże szczególnym czasie.
  3. We wtorek Dzień Matki, a więc dzień wdzięczności dla naszych mam, ale i dzień modlitwy w ich intencji.
  4. Na środę na Mszę św. wieczorną i spotkanie zapraszam rodziców dzieci z klasy 4.
  5. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dezynfekcję naszej świątyni, posprzątanie łazienki, wykoszenie i posprzątanie trawy wokół kościoła, plebanii, budynku gosp., w drodze na cmentarz, na cmentarzu, zrobienie pięknego porządku na cmentarzu, a także za złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Wójcik Anna, Wójcik Łucja, Wójcik Klaudia, Tłuściak Krystyna, Leśniak Bernadetta.