b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
  Wtorek – św. Elżbiety Węgierskiej
  Środa – bł. Karoliny, patronki naszej rzeszowskiej diecezji (Msza św. tylko rano w środę – w pozostałe dni rano i wieczorem)
  Piątek – św. Rafała Kalinowskiego
  Sobota – Ofiarowanie NMP
  Niedziela - Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego. Święto Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenie Młodzieży.
 2. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła i wokół naszej świątyni, udekorowanie kwiatami, posprzątanie kaplicy cmentarnej, posprzątanie łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Bardzo im za to dziękujemy. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Wietecha Wiktoria, Wojdyła Justyna, Trybus Edyta, Łukaszewska Lesława, Laskoś Jolanta.