b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – święto Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa.
 2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
  Poniedziałek – św. Klemensa
  Wtorek – św. Andrzeja Dunc-Lac i towarzyszy
  Środa - św. Katarzyny – odpust w Starym Żmigrodzie, suma o godz. 11.00 (Msza św. tylko rano w środę – w pozostałe dni rano i wieczorem)
 3. Za tydzień rozpoczynamy ADWENT – szczególny czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia i na ostateczne przyjście Jezusa na końcu czasów.
 4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, posprzątanie łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Bazan Władysława, Jaskółka Iwona, Szuban Wiesława, Dziedzic Renata, Dziedzic Magdalena.
 5. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze w formie książkowej na 2021 , za 20 zł.
 6. W tym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty śp. Stefania Dziadosz (jej pogrzeb dzisiaj o 12.00 różaniec) oraz Ireneusz Sajdak z Nienaszowa (jego pogrzeb jutro o 13.00 różaniec). Polećmy ich jeszcze miłosierdziu Bożemu….