b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Codziennie roraty o godz. 6.00. Serdecznie zapraszamy. Można jeszcze nabywać świece Caritas na stół wigilijny.
  2. Przypominam, że spowiadam codziennie pół godziny przed każdą Mszą św., a od środy godzinę przed Mszą św. wieczorną. Od środy też będę udzielał Komunii św. o 16.30. Gdyby ktoś chciał się po Mszy św. się wyspowiadać, to też zapraszam.
  3. W najbliższą sobotę od godz. 8.00 udam się do chorych. Nie potrzeba zgłaszać, tych, do których jeżdżę w I Soboty miesiąca. Ale gdyby ktoś chciał jeszcze dodatkowo, to proszę w ciągu tego tygodnia zgłosić.
  4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dezynfekcję, posprzątanie kaplicy, łazienki, wypranie bielizny ołtarzowej, a także zrobienie porządku na cmentarzu i złożoną ofiarę. Na te najbliższe dwa tygodnie prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Leśniak Władysława, Wójcik Liliana, Musiał Elżbieta, Winiarska Barbara, Bałaban Zofia, Pawlik Katarzyna, Stanek Helena, Magryta Joanna, Sajdak Alicja, Sajdak Zofia, Sajdak Agnieszka, Delimata Tadeusz, Świątek Renata, Szymańska Józefa, Dziadosz Joanna, Tłuściak Emilia, Węgrzyn Maria.
  5. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Eleonorę Dziadosz z Kaczmarskiego, polećmy ją jeszcze miłosierdziu Bożemu…