b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj I niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. popołudniowej zmiana tajemnic różańcowych i spotanie Caritas.
  2. W środę UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO (TRZECH KRÓLI). Msze św. tak jak w każdą niedzielę. Niestety ze względu na pandemię nie można w tym roku organizować Orszaku Trzech Króli.
  3. W I CZWARTEK MIESIĄCA będziemy modlić się o powołania, kapłańskie, zakonne i misyjne.
  4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dezynfekcję, posprzątanie łazienki, kaplicy cmentarnej, zrobienie porządku na cmentarzu i złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadały: Ladzińska Anna, Ladzińska Kazimiera, Ladzińska Paulina, Posełkiewicz Krystyna, Pyznarska Elżbieta.
  5. Plan spotkań kolędowych w kościele w tym tygodniu: zapraszamy w poniedziałek 04 stycznia mieszkańców Nienaszowa (od Poraju do Krakowskiej – Górny Nienaszów), we wtorek 05 stycznia mieszkańców Krakowskiej i Kolonii, w czwartek 07 stycznia mieszkańców Nienaszowa od lasu do kościoła, w piątek 08 stycznia mieszkańców Nienaszowa od kościoła do przystanku, w sobotę 09 stycznia mieszkańców Sośnin na 16.30 (różaniec i Msza św.). Można też przynieść wodę do poświęcenia, żeby pokropić swój dom. Zabierzmy też dzieci, młodzież na to kolędowanie.