b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Narodzenia Pańskiego, choć tradycyjnie kolędy śpiewamy do 2-go lutego.
  2. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dezynfekcję, posprzątanie łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu i złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Kamińska Stanisława, Świątek Maria, Dziedziak Sylwia, Kuczała Helena i Kuczała Katarzyna.
  3. Wczoraj zakończyliśmy spotkania kolędowe z poszczególnymi częściami naszej parafii. Niewątpliwie był to zupełnie inny rok niż do tej pory, a więc i zupełnie inna kolęda. Ale bardzo dziękujemy za życzliwe przyjęcie tej nowej formy, za naprawdę liczny udział w tych spotkaniach, wspólną modlitwę, kolędowanie. Bóg zapłać także za ofiary składane przy tej okazji, z których część przeznaczyłem na cele parafialne, a także cele diecezjalne.