b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego, ustanowioną przez Ojca Świętego Franciszka. Jest to też NIEDZIELA SOLIDARNOŚCI Z CHORWACJĄ, dlatego po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na ten cel.
    Poniedziałek – Święto nawrócenie św. Pawła
    Wtorek – św. Tymoteusza i Tytusa (spotkanie dla bierzmowanych)
    Czwartek – św. Tomasza z Akwinu
    Niedziela – zapraszamy na błogosławieństwo dzieci (na sumie)
  3. W piątek zapraszam na Mszę św. wieczorną i na spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych, zaś w sobotę dzieci na spotkanie Oazowe o godz. 15.00. Także ministrantów zapraszamy do służenia w czasie tygodnia.
  4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dezynfekcję, posprzątanie łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu, odgarnianie śniegu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Wiklowska Danuta, Gierlasińska Renata, Gierlasińska Magdalena, Lelko Władysława, Wójtowicz Irena, Wójtowicz Barbara.
  5. Bóg zapłać także za pracę na rzecz naszej wspólnoty panom z Sadek: Tłuściak Jan, Augustyn Mirosław, Baran Mirosław, Baran Jacek, Dobrzański Andrzej, Durał Piotr, Wygnał Zbigniew.