b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Miło nam poinformować, że Ks. Biskup skierował do naszej parafii ks. Diakona na praktykę, która rozpocznie się za tydzień. Diakon nazywa się Jerzy Przybyło i pochodzi z parafii Budy Głogowskie.
 2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
  Wtorek – Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. o 7.30, 9.00 i 17.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Składka w tym dniu na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji. Wieczorem także poświęcenie medalików dla dzieci I Komunijnych.
  Środa – św. Błażeja (poświecenie jabłek)
  Piątek – św. Agaty (poświęcenie soli)
  Sobota – św. Pawła Miki i towarzyszy
 3. W tym tygodniu przypada I CZWARTEK, I PIĄTEK i I SOBOTA miesiąca. Msze św. w piątek rano o 6.30 i wieczorem o 17.00. Możliwość spowiedzi od godz. 16.00. W I sobotę Msze św. o 6.30 i 17.00. Od godz. 8.00 udam się do chorych. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca św. po Mszy św. o 15.30, a potem spotkanie Caritas.
 4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dezynfekcję, zrobienie porządku w łazience, na cmentarzu, odgarnianie śniegu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Kucińska Halina, Tarnowska Ewa, Tarnowska Aneta, Kielar Krystyna, Dudek Anna, Piejko Janina, Bartula Janina, Majka Barbara, Lelko Halina.