b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Cieszymy się obecnością w naszej wspólnocie ks. diakona JERZEGO PRZYBYŁO (jak już wspominałem pochodzi z Bud Głogowskich/ k. Rzeszowa), a został skierowany przez Ks. Biskupa do naszej parafii na praktykę diakońską do 22 kwietnia. Otoczmy go naszą życzliwością, dobrym słowem, a także modlitwą. Życzymy, by był to piękny czas, który przygotuje go już bezpośrednio do przyjęcia święceń kapłańskich.
  2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
    Środa – św. Scholastyki
    Czwartek – Matki Bożej Lourdes (Światowy Dzień Chorego)
  3. W związku ze ŚWIATOWYM DNIEM CHOREGO zapraszamy w najbliższą sobotę na godz. 10.30 wszystkich chorych, cierpiących, starszych na spowiedź św., Mszę św. z udzieleniem Namaszczenie Chorych i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Bardzo proszę rodziny, sąsiadów, znajomych o pomoc w przywiezieniu osób chorych, starszych do naszego kościoła. Niestety ze względu na wirusa nie będzie w tym roku spotkania w Domu Ludowym. Ale mamy nadzieję, że to tylko jeden raz.
  4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu, za posprzątanie kościoła, dezynfekcję, udekorowanie kwiatami, wypranie obrusów, nakryć ołtarzowych, rozebranie dekoracji świątecznej, posprzątanie kaplicy, łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu, odgarnianie śniegu i złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Źrebiec Halina, Jaracz Józefa, Tłuściak Maria, Kopa Anna.