b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png

1. Od dzisiejszej niedzieli są do nabycia baranki Caritas na stół wielkanocny, a także paschałki.
  2. W czwartek, w Wigilię Uroczystości św. Józefa, na wieczorną Mszę Świętą i wielkopostne czuwanie modlitewne zapraszamy młodzież z naszej parafii. Bezpośrednio po Mszy Świętej - czyli o 17.30 - odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z rozważaniem Słowa Bożego i śpiewem piosenek religijnych. Niech to wieczorne czuwanie będzie przygotowaniem do Uroczystości św. Józefa, a także do dobrego przeżycia Świąt Wielkanocnych.
  3. W piątek – w Uroczystość św. Józefa - rozpoczynamy Rekolekcje Parafialne, które będzie głosił ks. Jacenty Mastej z Lublina. Módlmy się o dobre przeżycie tego czasu. Link do programu rekolekcji
  4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dezynfekcję, posprzątanie kaplicy cmentarnej, łazienki, zrobienie porządku na parkingu, na cmentarzu i złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Krężel Jolanta, Machowska Dominika, Dłużeń Łucja, Pietruszka Bernadeta, Marszał Małgorzata.
  5. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Irenę Smoleń z Poraju. Polećmy ją jeszcze Miłosierdziu Bożemu…