b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj kończymy Rekolekcje Wielkopostne. Dziękujemy Panu Bogu za ten święty czas ofiarowany każdemu z nas. A także jesteśmy wdzięczni ks. Jacentemu, że był w tych dniach dla nas przewodnikiem na drodze wiary, siewcą Bożego Słowa, a także szafarzem Bożego Miłosierdzia. Życzymy obfitości Bożych łask i stałej opieki Matki Bożej i św. Józefa.
  2. W czwartek Uroczystosć Zwiastowania NMP. Jest to też rocznica utworzenia naszej Rzeszowskiej Diecezji.
  3. W piątek tradycyjne święto Matki Bożej Bolesnej (tzw. Kwietni Piątek). Msze św. z Drogą Krzyżową o 7.30, 9.00, 10.30, 17.00. Serdecznie zapraszamy na te nabożeństwa.
  4. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed Mszą św. zarówno rano, jak i wieczorem. Skorzystajmy z tej możliwości oczyszczenia naszego sumienia, byśmy mogli radośnie przeżywać Święta Wielkanocne.
  5. Przyszła niedziela, to już NIEDZIELA PALMOWA. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Jest to jednocześnie ostatnia niedziela miesiąca, dlatego na sumie zapraszamy na błogosławieństwo dzieci. A po nim zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.
  6. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dezynfekcję, wypranie bielizny ołtarzowej, posprzątanie łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu, odgarniecie śniegu i złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Bonar Maria, Trybiec Zuzanna, Dziadosz Teresa, Warzecha Maria, Głowa Ireneusz.