b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png
  1. Dziękujemy najpierw Panu Bogu za ten czas Wielkiego Tygodnia. Z całego serca dziękuję także za pomoc w czasie Triduum Paschalnego: - Ks. Dziekanowi za Boże Słowo, posługę w konfesjonale i pomoc każdego dnia, ks. Diakonowi Jerzego za głoszone z pasją Boże Słowo i czuwanie nad całością - grupie sprzątającej z Debrzy, która zadbała o piękny porządek w kościele i wokół naszej świątyni i w budynku gospodarczym, kaplicy cmentarnej, na cmentarzu (gdzie jest piękny porządek), a także o wystrój naszej świątyni. Bóg zapłać także za przygotowanie Ciemnicy, Bożego Grobu, wypranie rzeczy kościelnych, dbanie o dezynfekcję, zakupienie materiału do Ciemnicy, a także złożoną ofiarę (420 zł). Rzeczywiście było sporo pracy, ale poszło im bardzo sprawnie, a dzięki temu my mogliśmy spokojniej przeżywać te wielki dni… - panu kościelnemu, panu organiście, p. grabarzowi, ministrantom, czytającym, śpiewającym, Zespołowi Caritas, a nade wszystkim panu Jurkowi za tak ważny w tych dniach przekaz internetowy z naszego kościoła
  2. Otrzymaliśmy życzenia i od naszych Księży Biskupów, od Rektora Seminarium Duchownego, Katolickiego radia Via, Akcji Katolickiej, Caritas, a także od naszych sióstr zakonnych, księży, parafian… Bardzo dziękujemy za pamięć w tym szczególnym czasie i pamiętajmy o nich w naszej modlitwie. Razem z ks. Dziekanem i ks. Diakonem składamy wszystkim serdeczne życzenia: Oby Jezus Zmartwychwstały, który zwyciężył śmierć, uchronił Was od dzisiejszych zagrożeń. Niech też dodaje Wam wiele siły i łaski na każdy kolejny dzień. Wszystkim Wam życzymy Szczęść Boże.
  3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. jak w każdą niedzielę plus dodatkowa Msza św. o 12.00. Intencje mszalne na jutro…