b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png
  1. Dzisiaj NIEDZIELA BIBLIJNA. Zachęcamy do sięgania po Pismo Święte, czytania go, rozważania.
  2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
    Piątek – Uroczystosć św. Wojciecha – Patrona Polski
  3. W piątek na Mszę św. wieczorną i spotkanie zapraszam rodziców dzieci I Komunijnych oraz rodziców z klasy 2 SP.
  4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dezynfekcję, rozebranie i zabezpieczenie Ciemnicy i Bożego Grobu, posprzątanie kaplicy cmentarnej, łazienki, wypranie komż, zrobienie porządku na cmentarzu, przy plebanii, a także za złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, aby za porządek w kościele odpowiadali: Topolska Justyna, Topolska Maria, Musiał Urszula, Szombara Anna.
  5. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Dobrego Pasterza, odpust w Faliszówce. To już ostatnia niedziela miesiąca, dlatego na sumie zapraszamy na błogosławieństwo dzieci.
  6. Przychodzi mi dzisiaj podziękować ks. diakonowi Jerzemu PRZYBYŁO za jego posługę w naszej wspólnocie parafialnej przez te ostatnie prawie dwa i pół miesiąca. Wprawdzie dopiero w czwartek kończy praktykę, ale dzisiaj jest ostatnia niedziela pobytu w naszej wspólnocie. Dziękujemy najpierw Panu Bogu, że skierował go na praktykę do naszej parafii, tu do Nienaszowa. óg zapłać za głoszone z mocą i checią Boże Słowo, udzielanie Komunii św., dbanie o liturgię, prowadzenie spotkań z grupami, a także odwiedziny chorych. Ale przede wszystkim dziękujemy za tę pracę z dziećmi i młodzieżą (w szkole i w salce, i internetowo). Bóg zapłać za tę pełną wiary, życzliwości, zaangażowania i radości posługę w naszej wspólnocie. Życzymy, by Pan Bóg pozwolił ci już w najbliższym czasie przyjąć święcenia kapłańskie. A Matka Najświętsza – która patronuje w naszej parafii - niech Cię ma zawsze w swojej opiece. Oczywiście zapraszamy w nasze progi jak najczęściej. A gdyby Ks. Biskup chciał Cię posłać już jako kapłana do naszej wspólnoty, to będzie to dla nas wielka radość. Szczęść Ci Boże!
  7. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Józefa Busia z Grabaniny. Polećmy go jeszcze Miłosierdziu Bożemu…