b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  2. We wtorek i piątek zapraszam na spotkania dzieci I Komunijne, na godz. 16.30. W piątek po Mszy św. wieczorowej zapraszam na spotkanie rodziców dzieci z klasy 4.
  3. Od soboty rozpoczynamy miesiąc maj, poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe w ciągu tygodnia po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 15.30, a potem Msza św. popołudniowa. Jest to też I SOBOTA miesiąca, dlatego od godz. 8.00 udam się do chorych.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po nabożeństwie majowym, a po Mszy św. popołudniowej spotkanie Caritas.
  5. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami, dezynfekcję, posprzątanie łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu, a także za złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, aby za porządek w kościele odpowiadali: Wygnał Bernadeta, Dziadosz Maria, Gajoska Aleksandra, Gajoska Irena, Gajoska Małgorzata, Gajoska Emilia.
  6. Pod chórem są do zabrania maski chirurgiczne( mniej więcej tyle masek, ile osób w domu). Otrzymaliśmy je darmowo, dlatego też rozdajemy darmowo…