b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dzisiaj I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. popołudniowej, a potem spotkanie Caritas.
 2. W czwartek przeżywaliśmy niezwykłą Uroczystość Bożego Ciała. Bóg zapłać mieszkańcom Sadek za wybudowanie pięknego ołtarza do odprawienia Mszy św., udekorowanie kwiatami, przygotowanie dużej ilości miejsc siedzących, ubranie drogi, przywiezienie i niesienie obrazów i wszelkich potrzebnych sprzętów, a także obstawienie liturgii. Bóg zapłać także za złożoną ofiarę. Bóg zapłać także rodzinom, które przygotowały 4 ołtarze na procesję i ich sąsiadom, za przygotowanie i udekorowanie ołtarzy. Bóg zapłać również panom strażakom za ich pomoc w tej uroczystości, a także naszej Scholii oraz Liturgicznej Służbie Ołtarza.
 3. Dzisiaj procesja z Najświętszym Sakramentem po Mszy św. o godz. 10.30, a od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia za dar Eucharystii.
 4. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
  Wtorek – św. Jadwigi
  Czwartek – zakończenie Oktawy Bożego Ciała, poświęcenie ziół i kwiatów, a także błogosławieństwo dzieci na Mszy św. o godz. 18.00
  PiątekUroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (nie ma postu)
  Sobota – Niepokalanego Serca NMP

  Niedziela – po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na wsparcie prowadzonego remontu Domu Diecezjalnego KSM w Rzeszowie.

 5. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami, dezynfekcję, sprzątanie w czasie Oktawy, zrobienie porządku w łazience, zrobienie porządku na cmentarzu, a także wykoszenie i posprzątanie trawy oraz złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Dubis Barbara, Dubis Katarzyna, Kasprzyk Krystyna, Kmieć Halina, Szymańska Urszula, Piejko Gertruda.
 6. Za dwa tygodnie – dokładnie z piątku na sobotę 19 czerwca – wybieramy się z dziećmi rocznicowymi na Jasną Górę i do Łagiewnik. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, można się zapisać w zakrystii czy też w kancelarii.