b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dzisiaj zapowiadana zbiórka do puszek na wsparcie prowadzonego remontu Domu Diecezjalnego KSM w Rzeszowie.
 2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
  Poniedziałek – św. Michała Kozala
  Czwartek – św. Alberta Chmielowskego
  Piątek – zapraszam na Mszę św. wieczorną – czyli na godz. 18.00 oraz na spotkanie rodziców i młodzież z klasy 7
 3. Z piątku na sobotę , o godz. 0.20 wyjazd na pielgrzymkę na Jasną Górę i do Łagiewnik. Powrót ok. 21 wieczorem w sobotę. Można zabrać jakąś kanapkę czy wodę, chociaż na miejscu też będzie można coś kupić .
 4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dezynfekcję, sprzątanie w czasie oktawy i robót w kościele, zrobienie porządku w łazience, na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Bóg zapłać także nowożeńcom z Nienaszowa i Poraju za udekorowanie kwiatami naszej świątyni. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Baran Zofia, Owsiak Marzena, Żurkiewicz Sabina, Dubis Maria, Durał Marta.
 5. Nasz pan grabarz chce zrezygnować z pracy na naszym cmentarzu, ze względów zdrowotnych. Kto by chciał go zastąpić, to zapraszam do kancelarii parafialnej.