b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj przeżywamy niezwykły Jubileusz 60-lecia kapłaństwa ks. Dziekana Zygmunta. Dziękujemy Panu Bogu także za 50 lat pobytu w naszej parafii. Z racji tak pięknego jubileuszu życzymy, niech Pan Bóg obdarzy Cię czcigodny ks. Jubilacie swoim błogosławieństwem, potrzebnymi łaskami, zdrowiem i długim życiem. A Matka Najświętsza, która patronuje naszej parafii, niech Cię wspiera i prowadzi. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego Jubileuszu.
  2. Dzisiaj też I NIEDZIELA MIESIĄCA, adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. popołudniowej zmiana tajemnic różańcowych. A po każdej Mszy św. zapowiadana zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w pożarze w Nowej Białej.
  3. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
    • Wtorek – św. Marii Teresy Ledóchowskiej
    • Czwartek - św. Jana z Dukli – odpust w Pielgrzymce o godz. 11.00
  4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dezynfekcję, wykoszenie trawy wokół kościoła, budynku gosp., plebanii, posprzątanie łazienki, kaplicy cmentarnej, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Tarnowska Ewa, Kucińska Maria, Kucińska Paulina, Lepak Dorota, Dziadosz Maria, Fijałkiewicz Józefa.
  5. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Elżbietę Buczyńską z Nienaszowa. Polećmy ją jeszcze miłosierdziu Bożemu…