b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
  • Poniedziałek – św. Brunona
  • Wtorek – św. Pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta
  • Czwartek – św. Bonawentury
  • Piątek - NMP z Góry Karmel
 2. Od jutra przyjdzie do naszej parafii na zastępstwo ks. Paweł Ślawski, student na KULu. I będzie w naszej wspólnocie do końca lipca. Przyjmimy go życzliwie i polecajmy opiece Matki Bożej.
 3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie naszego kościoła, udekorowanie kwiatami razem z nowożeńcami z Poraju, dezynfekcję, posprzątanie łazienki, wykoszenie trawy wokół kościoła, budynku gospodarczego, wykoszenie fosy aż do kaplicy i działki przed kaplicą, a także zrobienie porządku na cmentarzu. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Hućko Zuzanna, Zagórska Magdalena, Paluch Danuta, Paluch Justyna, Baran Stanisław, Baran Irena, Baran Dorota.
 4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie zbiórka do puszek na rzecz małego Kubusia z Bliznego, który urodził się w tym roku, ze złożoną wadą serca i naczyń krwionośnych. Ponadto jego serce nie ma połączenia z płucami. Klinika w USA podjęła się ryzykownej operacji, ale jest to bardzo droga operacja (kilka milionów zł). Drugie dziecko, to Kornelia Wielgosik z Nienaszowa, urodzona w tamtym roku z rozszczepem wargi i podniebienia wraz z wyrostkiem zębodołowym. Jest karmiona za pomocą sondy. Przeszła już pierszą operację, ale potrzebuje kolejnych operacji i ciągłej rehabilitacji. Zebrane pieniążki podzielimy na dwa i damy je rodzicom tych dzieci.