b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowzięcia NMP – dzień jakże radosny, bo to odpust w naszej wspólnocie parafialnej. Za chwilę jeszcze poświęcenie owoców, ziół i kwiatów, a także samochodów i wszelkich pojazdów mechanicznych. Serdecznie witamy w naszej parafii – w tym wyjątkowym dniu – ks. Andrzeja Srokę, proboszcza w sanktuarium Matki Bożej w Niechobrzu. Bóg zapłać za to, że z miłością do Matki Najświętszej głosi dzisiaj Słowo Boże i będzie przewodniczył naszej sumie.
  2. Bóg zapłać także grupie sprzątającej z Grabaniny- za piękną pracę przez te dwa ostatnie tygodnie. Ogrom pracy był do wykonania i w kościele i wokół kościoła i na cmentarzu, i ten ołtarz polowy trzeba było postawić i tak pięknie udekorować, tyle kwiatów, i tyle miejsc siedzących przygotować. Naprawdę trzeba było poświęcić wiele czasu, ale są i tego efekty. Bóg zapłać także za złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Smoleń Elżbieta, Buczyńska Anna, Rutana Kamila, Bigda Barbara.