b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca września, wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po sumie spotkanie Rady Duszpasterskiej, a po Mszy św. popołudniowej także zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie Caritas. Po każdej Mszy św. zapowiadana zbiórka do puszek na pomoc Afgańczykom.
  2.  W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
    • Środa – święto Narodzenia NMP (poświęcenie ziarna siewnego)- odpust w Kobylanach
  3. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, czyli z klasy 8 zapraszamy w środę na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie.
  4. przyszły wtorek (14-go września) będziemy obchodzić Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W związku z tym chcielibyśmy – jak to w ostatnich latach - uczcić Krzyż Święty poprzez odprawienie parafialnej Drogi Krzyżowej w Kątach na Górę Grzywacką, a potem tam przy krzyżu odprawić Mszę św. i wrócić. Pojechalibyśmy tam samochodami na godz. 16.00 pod kościół w Kątach. Gdyby ktoś nie miał czym jechać, to proszę, aby być pod kościołem o 15.30, a kto będzie jechał i miał wolne miejsca, to niech zabierze spod kościoła chętnych.
  5. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dezynfekcję, posprzątanie łazienki, kaplicy cmentarnej, zrobienie porządku na cmentarzu, wykoszenie trawy, a także złożoną ofiarę. Bóg zapłać także wczorajszym nowożeńcom za udekorowanie naszego kościoła kwitami. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Jaracz Helena, Dziadosz Celina, Dziadosz Romana, Bogacz Sabina, Wietecha Stanisława, Skała Halina.