b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się w Polsce Tydzień Wychowania pod hasłem: W BLASKU OJCOSTWA ŚW. JÓZEFA. Pamiętajmy w modlitwie o dzieciach, młodzieży, rodzicach, nauczycielach, kapłanach, ale przede wszystkim wychowujmy do wartości nasze dzieci i młodzież.

 

  1. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:

Poniedziałek – św. Jana Chryzostoma

Wtorek - Podwyższenie Krzyża Świętego, o godz. 16.00 Droga Krzyżowa z Kątów na Górę Grzywacką. Zapraszamy wszystkich chętnych: zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych.

Środa NMP Bolesnej,  zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i na spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych, czyli z klasy 3.

Czwartek św. Korneliusza i Cypriana, –Dzień Chorych w Dębowcu, Msza św. o godz. 10.30, a u nas zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i na spotkanie kandydatów na ministrantów.

Sobota  – św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. W tym dniu pielgrzymka dzieci I Komunijnych na Jasną Górę, wyjazd o godz. 00.30. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. A o godz. 10.00 spotkanie w Dębowcu dla kandydatów do bierzmowania. Proszę rodziców, by razem z dziećmi uczestniczyli w tym spotkaniu.

 

W przyszłą niedzielę  odpust w Dębowcu – suma o godz. 11.00.

 

  1. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dezynfekcję, posprzątanie kaplicy cmentarnej, łazienki, wypranie obrusów, bielizny ołtarzowej, wykoszenie trawy, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Bóg zapłać także wczorajszym nowożeńcom z Nienaszowa i Grabaniny za udekorowanie naszego kościoła kwiatami. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Szwast Janina, Mermer Lucyna, Świątek Helena, Buczyńska Izabela, Janik Stanisława, Janik Agata.