1. Dziękujemy o. Joelowi za Boże Słowo skierowane dzisiaj do naszej wspólnoty. Życzymy pięknego pobytu w rodzinnych stronach, a także Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
  2.  W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
    Wtorek - św. Mateusza Apostoła – spotkanie dla bierzmowanych
    Czwartek – św. o. Pio z Pietrelciny
    Niedziela - ostatnia niedziela miesiąca, zapraszamy na sumie na błogosławieństwo dzieci.
  3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami naszego kościoła, posprzątanie kaplicy, łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu, wykoszenie trawy, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Orlof Janina, Drajewicz Maria, Mikosz Kazimiera, Marszał Zofia, Soliński Zygmunt.

4.

Koło Gospodyń Wiejskich w Nienaszowie prosiło o ogłoszenie, że zaprasza na Piknik Rodzinny, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 26 września, Przy Szkole Podstawowej. W programie m. in. występy dzieci, darmowe dmuchańce, animatorzy, degustacja potraw. Będzie też możliwość zaszczepienia się. Serdecznie zapraszają.

5.

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Franciszka Szurkiewicza oraz śp. Irenę Dąbrowską, pochodzących z Poraju. Zmarła też śp. Józefa Fijałkiewicz z Sadek, której pogrzeb będzie we wtorek, o godz. 14.00. Polećmy ich jeszcze miłosierdziu Bożemu…