b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia parafialne

1. To już tylko tydzień do Uroczystości Wszystkich Świętych. Codziennie możemy skorzystać z sakramentu pokuty pół godziny przed każdą Mszą św., żeby móc potem zyskiwać odpusty za zmarłych. W sobotę i w niedzielę pójdziemy z różańcem na cmentarz (w sobotę na stary, a w niedzielę na nowy). W niedzielę proszę też, aby dzieci przyniosły do kościoła książeczki z obrazkami. Z tym, że w tę ostatnią niedzielę października będzie odwrotnie niż zwykle, czyli najpierw Msza św. o 15.30, a potem różaniec.

2. Przyszła niedziela, to też ostatnia niedziela miesiąca, dlatego zapraszamy na błogosławieństwo dzieci na sumie. W tym dniu będzie też zmiana czasu na zimowy.

3. W przyszły PONIEDZIAŁEK – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msze św. przed południem tak jak w każdą niedzielę, zaś po południu Msza św. o godz. 14.00 na starym cmentarzu. Ruch jednokierunkowy na cmentarzu. Prosimy strażaków z Grabaniny o kierowanie ruchem.

4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, a także wokół kościoła, budynku gospodarczego, plebanii, dezynfekcję, posprzątanie kaplicy cmentarnej, zakupienie tam kwiatów, posprzątanie łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Olszyk Bożena, Bałucka Patrycja, Buczek Marta, Wierdak Marta, Bożętka Mariola.

5. Bardzo proszę byśmy w kościele używali masek, ponieważ tych zachorowań zaczyna z każdym dniem przybywać. A bardzo byśmy chcieli zrobić wszystko co możliwe, aby nikt z nas nie chorował.