b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Codziennie roraty o godz. 6.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Można też nabywać świece Caritas na stół wigilijny.
  2. W każdy dzień pół godziny przed Mszą św. możliwość spowiedzi, a w sobotę dodatkowo od godz. 9.00 – 11.00.
  3. Bardzo dziękuję za życzliwe i serdeczne przyjęcie p. Organisty i p. Kościelnego, którzy w tych dniach roznosili opłatki po naszej parafii. Pan Organista jeszcze we wtorek od godz. 9.00 pójdzie dokończyć Kolonię.
  4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dezynfekcję, odgarnianie śniegu, posprzątanie łazienki, azrobienie porządku na cmentarzu, złożoną ofiarę. Na te najbliższe dwa tygodnie prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Wójtowicz Teodozja, Delimata Stanisława, Paluch Marzena, Liwacz Maria, Gruszka Alicja, Jaracz Jan, Wasłowicz Leokadia, Wasłowicz Iwona, Walczak Danuta, Michalczyk Maria, Królik Stanisława, Raus Jadwiga, Jaracz Maria, Zawada Natalia, Wójtowicz Janina, Kurowska Krystyna, Wójtowicz Maria, Szymańska Janina, Szymańska Renata, Doniek Stanisława.
  5. Bóg zapłać także za pracę na rzecz naszej wspólnoty: Janik Andrzej, Janik Wojciech, Skała Stanisław, Tłuściak Wacław, Kmiecik Dawid.