b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Jak już zapowiadałem, w tym roku nie będzie tradycyjnej kolędy w domach. Ale zapraszamy w poniedziałek (27 grudnia) mieszkańców Grabaniny i Debrzy, we wtorek (28 grudnia) mieszkańców Sadek i Kaczmarskiego, w środę (29 grudnia) mieszkańców Poraju, a w czwartek (30 grudnia) mieszkańców Sośnin na 16.30 (różaniec i Msza św.). Można też przynieść wodę do poświęcenia, żeby pokropić swój dom.
  2. W piątek św. Sylwestra, papieża. ZAKOŃCZENIE STAREGO ROKU. Zapraszamy wszystkich parafian na nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne o godz. 16.00. Uczestnicząc w nim możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Ks. Biskup udzielił w tym dniu dyspensy od obowiązku zachowania pokutnego charakteru dnia i postu.
  3. W sobotę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki - NOWY ROK 2022. Dzień modlitw o pokój. Msze św. jak w każdą niedzielę. Jest to też I Sobota miesiąca, dlatego do chorych udamy się w II sobotę stycznia.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca św. po Mszy św. o 15.30, a potem spotkanie Zespołu Charytatywnego Caritas. Zaś o godz. 18.00 nasza Schola Parafialna zaprasza na koncert kolęd do naszej świątyni.
  5. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny – grupie z Nienaszowa - za piękną pracę przez te dwa tygodnie. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Majka Krystyna, Smyka Dorota, Piejko Leokadia, Piejko Mirosława, Kostrząb Lidia.
  6. Dzienny Dom „Senior+” w Kopytowej oraz Klub „Senior+” w Chorkówce prowadzą nabór Uczestników. To oferta skierowana dla osób w wieku 60+. Placówki zapewnią różnorodne zajęcia w tym także spotkania z fizjoterapeutą. Dzienny Dom „Senior+” zapewnia 8-godzinny pobyt, w tym 1 ciepły posiłek dziennie. Klub „Senior+” oferuje nieodpłatny 4-godzinny pobyt. Chętni do uczestnictwa w zajęciach proszeni są o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Chorkówce.