b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Narodzenia Pańskiego, choć tradycyjnie kolędy śpiewamy do 2-go lutego.
  2. Bardzo dziękujemy pani Sołtys Nienaszowa Helenie Kulisz, pani Barbarze Winiarskiej i wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania ORSZAKU TRZECH KRÓLI. Bóg zapłać także wszystkim, którzy w nim uczestniczyli. Dobrze, że ta piękna uroczystość mogła się odbyć i oby już zawsze było to możliwe.
  3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dezynfekcję, posprzątanie łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu i złożoną ofiarę (300 zł). Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Pochwała Genowefa, Świątek Alfreda, Lipińska Stefania, Lipińska Joanna, Świątek Marzena.
  4. Wczoraj zakończyliśmy spotkania kolędowe z poszczególnymi częściami naszej parafii. Niewątpliwie był to kolejny inny rok niż do tej pory, a więc i zupełnie inna kolęda. Ale bardzo dziękujemy za liczny udział w tych spotkaniach, wspólną modlitwę, kolędowanie. Bóg zapłać także za ofiary składane przy tej okazji, z których część przeznaczyliśmy na cele parafialne, a także cele diecezjalne.