b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Od wtorku rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku myślą przewodnią Tygodnia są słowa: „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon” (Mt. 2, 1 - 12)W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
    Środa - Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona naszej Rzeszowskiej Diecezji. Modlimy się także w intencji naszej Diecezji.

    Piątek i sobota – św. Agnieszki (Dzień Babci i Dziadka- polecajmy ich naszej modlitwie)
  2. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Słowa Bożego, ustanowioną przez Ojca Świętego Franciszka.
  3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dezynfekcję, posprzątanie łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Nazbierało się sporo tej pracy, dlatego tym bardziej im za to dziękujemy. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Machowska Elżbieta, Łukaszewska Bogusława, Sajdak Barbara, Kozioł Krystyna, Czapor Agnieszka.
  4. W ubiegłym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty śp. Józef Tarnowski z Nienaszowa. Jego pogrzeb dzisiaj o godz. 13.00 w naszym kościele. Dzisiaj też zmarła śp. Teresa Fornal z Nienaszowa. Polećmy ich jeszcze miłosierdziu Bożemu….