1. W związku z ukończeniem 75. roku życia, zgodnie z obowiązującym prawem, biskup Edward Białogłowski złożył rezygnację z pełnienia posługi biskupa pomocniczego w diecezji rzeszowskiej. Ojciec Święty Franciszek tę rezygnację przyjął. Biskup Edward posługiwał gorliwie przez 34 lata najpierw w diecezji przemyskiej, a potem rzeszowskiej. Posługiwał w niepowtarzalnym, radosnym, pogodnym stylu. Dlatego dziś, jako wspólnota diecezjalna, zanosimy do Pana dziękczynną modlitwę za dotychczasową służbę, prosząc Go jednocześnie o zdrowie i siły na kolejne lata życia księdza biskupa. Jesteśmy bowiem przekonani, że także jako biskup senior, w miarę sił i możliwości, ksiądz biskup będzie się dzielił z nami bogactwem swego umysłu i serca, modlitwą wspierał wszystkie dzieła i duszpasterskie inicjatywy.

Poniedziałek – św. Jana Bosko

Środa – Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej).

Msze św. o 7.30, 9.00 i 17.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Składka w tym dniu na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji.

Czwartek – św. Błażeja (poświecenie jabłek)

Sobota – św. Agaty (poświęcenie soli)
  3. W tym tygodniu przypada I CZWARTEK, I PIĄTEK i I SOBOTA miesiąca. Msze św. w piątek rano o 6.30 i wieczorem o 17.00. Możliwość spowiedzi od godz. 16.15, z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W I sobotę Msze św. o 6.30 i 17.00. Od godz. 8.00 udamy się do chorych. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca św. po Mszy św. o 15.30, a potem spotkanie Caritas.
  4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dezynfekcję, wypranie alb, bielizny ołtarzowej, zrobienie porządku w łazience, w kaplicy cmentarnej, na cmentarzu, odgarnianie śniegu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Subik Marta, Śląska Anna, Musiał Władysława, Tomasik Małgorzata, Fornal Leon, Serwińska Bogusława, Tłuściak Stanisław, Gelata Magdalena.
  5. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Zbigniewa Dziadosza z Poraju. Polećmy go jeszcze miłosierdziu Bożemu….