b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po każdej Mszy św. zapowiadana składka do puszek na ten cel.

2. Zapraszamy wszystkich na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.30. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00, a także tradycyjnie w niedzielę po sumie.

3. W sobotę będziemy przeżywać Uroczystość św. Józefa, Opiekuna Pana Jezusa. W tym dniu wyrusza MĘSKI MARSZ MODLITWY I POKUTY, od OO. Franciszkanów w Jaśle do Dębowca. Szczegóły na plakacie pod dzwonnicą.

4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dezynfekcję, posprzątanie kaplicy cmentarnej, łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu, odgarnięcie śniegu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Skołuda Bogusława, Skołuda Paulina, Gierlasińska Marta, Rogala Alina, Pencak Bożena.

5. W ubiegłą niedzielę, Środę Popielcową i dwa tygodnie temu zebrano rekordową kwotę jako pomoc dla Ukrainy. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, bo takich pieniążków nigdy w historii Nienaszowa nie było. Ale i sytuacja też jest niespotykana.

6. Wójt z Nowego Żmigrodu prosił o ogłoszenie, że wnioski na instalacje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, kotły na biomasę i powietrzne pompy ciepła będą przyjmowane tylko jutro i we wtorek w Urzędzie Gminy, pokój nr 14.

7. Wczoraj pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Romanę Dziadosz z Grabaniny, polećmy ją jeszcze miłosierdziu Bożemu…