b_350_300_16777215_00_images_ogloszenia2.png

1. W piątek będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania NMP. Jest to też 30 rocznica utworzenia naszej rzeszowskiej diecezji. Modlimy się za naszą diecezję. Jest to też Dzień Świętości Życia, dlatego dziękujemy za każde poczęte życie i modlimy się w tej intencji.

2. Za tydzień i przez następne niedziele – po każdej Mszy św. – będzie można nabywać baranki „Caritas” na stół wielkanocny (6 zł), a także Paschałki (10 zł). To także nasza pomoc dla najbiedniejszych w czasie Wielkiego Postu. Ponieważ za dwa tygodnie planujemy rekolekcje, to błogosławieństwo dzieci zrobimy w I niedzielę kwietnia.

3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła i wokół naszej świątyni, dezynfekcję, zrobienie porządku w łazience, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Dubis Janina, Dubis Dorota, Dubis Katarzyna, Białogłowicz Czesława.

4. Jeśli chodzi o prace w tym roku, to w kwietniu będziemy robić wentylację w naszym kościele, w maju rozpocznie się malowanie kościoła, będzie też wymienione 3 drzwi wewnętrznych (od zakrystii, od babińca i na chór), w czerwcu zrobimy parking przy kaplicy. Z mniejszych prac chcemy też w tym roku dokończyć dzwonnicę, przenieść śmietnik na cmentarzu powyżej studni, a także zrobić zadaszenie na deski. Dlatego dziękujemy za wszystkie ofiary i pomoc w tych przedsięwzięciach.