Ogłoszenia duszpasterskie.

1. Od dzisiejszej niedzieli są do nabycia baranki Caritas na stół wielkanocny, a także paschałki.
  2. Od jutra Msze św. wieczorne przenosimy na godz. 18.00. W związku z tym także Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.00.
  3. W tym tygodniu przypada I PIĄTEK i I SOBOTA miesiąca. Spowiedź święta w czwartek od 17.30 i w piątek od 17.15 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W sobotę udamy się też do chorych, od godz. 8.00. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Gorzkich Żalach i spotkanie Caritas.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje parafialne, które będą do środy włącznie. Będzie je głosił ks. Marek Blecharczyk, proboszcz z Łańcuta. Módlmy się o dobre przeżycie tego czasu. Program na przyszłą niedzielę:

7.30 – Msza św. z nauką ogólną

9.00 – Msza św. z nauką ogólną

10.30 – Msza św. z nauką dla DZIECI i błogosławieństwo dzieci

15.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, Msza św.

a po niej ok. 16.45 NAUKA DLA MŁODZIEŻY

Skorzystajmy w tym czasie z sakramentu pokuty, bo nie będzie w tym roku ogólnych spowiedzi.
  5. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dezynfekcję, wokół koscioła, a zwłaszcza zrobienie porządku wokół starej plebanii, posprzątanie łazienki, plebanii, wyczyszczenie fosy, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Buczyńska Danuta, Leśniak Monika, Subik Alicja, Leśniak Bernadeta, Tłuściak Krystyna.
  6. W piątek odeszła z naszej wspólnoty śp. Emilia Tłuściak z Nienaszowa. Jej pogrzeb dzisiaj o godz. 13.00 w naszym kościele. Polećmy ją jeszcze miłosierdziu Bożemu…