b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj modlimy się i wspieramy Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie oraz Katolicki Uniwersytet Lubelski.

2. W czwartek na godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie dzieci I Komunijne.

3. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia. Wraz z całym Kościołem w Polsce rozpoczynamy TYDZIEŃ MIŁOSIERDZIA. Zapraszamy serdecznie na wystawienie Najświętszego Sakramentu, adorację i Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 (czyli w Godzinie Miłosierdzia). A potem o godz. 15.30 Msza św. popołudniowa. W tym dniu składka na rzecz Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Dzieci niech przyniosą skarbonki do kościoła i złożą je w specjalnie przygotowanym pojemniku przy bocznym ołtarzu. Na sumie błogosławieństwo dzieci.

4. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Najba Bogumiła, Głowacka Gabriela, Cichoń Leokadia, Reczkowska Renata, Najba Marika, Topolska Angelika, Rak Krystian.