1. Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych po nabożeństwie majowym oraz spotkanie Caritas. Do godz. 15.00 jeszczcze możemy przychodzić na indywidualną modlitwę, przez przyczynę Matki Bożej Fatimskiej, zaś o 15. 00 różaniec, o 15. 30 nabozeństwo majowe i Msza sw., po której odwieziemy figurę Matki Bożej do Nowego Żmigrodu.
  2. Codziennie nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00, Serdecznie zapraszamy.

Poniedziałek – św. Zygmunta, polecajmy w modlitwie ks. dziekana

Wtorek – Matki Bożej Królowej Polski, Msze sw. tak jak w każdą niedzielę (odpust w Kątach)

Środa – św. Floriana (odpust w Łysej Górze)

Piątek – św. Filipa i Jakuba

Niedziela – Dobrego Pasterza, odpust w Faliszówce
  4. W tym tygodniu przypada I CZWARTEK, I PIĄTEK i I SOBOTA miesiąca. Msze św. w piątek rano o 6.30 i wieczorem o 18.00. Możliwość spowiedzi od godz. 17.15. W sobotę od godz. 8.00 udamy się do chorych.
  5. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami, rozebranie i zabezpieczenie Ciemnicy i Bożego Grobu, łazienki, wypranie obrusów, zrobienie porządku na cmentarzu, wykoszenie trawy, a także za złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, aby za porządek w kościele odpowiadali: Tłuściak Maria, Doktor Marta, Cichoń Maria, Wójtowicz Małgorzata, Wietecha Honorata, Gradus