b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych po nabożeństwie majowym oraz spotkanie Caritas. Do godz. 15.00 jeszczcze możemy przychodzić na indywidualną modlitwę, przez przyczynę Matki Bożej Fatimskiej, zaś o 15. 00 różaniec, o 15. 30 nabozeństwo majowe i Msza sw., po której odwieziemy figurę Matki Bożej do Nowego Żmigrodu.
 2. Codziennie nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.00, Serdecznie zapraszamy.
 3. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:

  Poniedziałek – św. Zygmunta, polecajmy w modlitwie ks. dziekana

  Wtorek – Matki Bożej Królowej Polski, Msze sw. tak jak w każdą niedzielę (odpust w Kątach)

  Środa – św. Floriana (odpust w Łysej Górze)

  Piątek – św. Filipa i Jakuba

  Niedziela – Dobrego Pasterza, odpust w Faliszówce
 4. W tym tygodniu przypada I CZWARTEK, I PIĄTEK i I SOBOTA miesiąca. Msze św. w piątek rano o 6.30 i wieczorem o 18.00. Możliwość spowiedzi od godz. 17.15. W sobotę od godz. 8.00 udamy się do chorych.
 5. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami, rozebranie i zabezpieczenie Ciemnicy i Bożego Grobu, łazienki, wypranie obrusów, zrobienie porządku na cmentarzu, wykoszenie trawy, a także za złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, aby za porządek w kościele odpowiadali: Tłuściak Maria, Doktor Marta, Cichoń Maria, Wójtowicz Małgorzata, Wietecha Honorata, Gradus