b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Jutro uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika – patrona Polski (przeniesiona z niedzieli).

2. We wtorek na Mszę św. wieczorną zapraszamy na spotkanie rodziców oraz dzieci z klasy 4.

3. We środę i piątek zapraszamy na spotkania dzieci I Komunijne, na godz. 18.00. Spowiedź św. dla dzieci I Komunijnych, rodziców, chrzestnych oraz kandydatów do bierzmowania, świadków i rodziców sobotę o od godz. 10.00 – 10.30.

4. W czwartek młodzież przygotowująca się do bierzmowania będzie miała spotkanie z delegatem Ks. Biskupa oraz próbę w Samoklęskach o godz. 17.15. Bardzo proszę, by wszyscy byli tam obecni.

5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii uroczystość I KOMUNII ŚW. dla dzieci z klasy III, na dodatkowej Mszy św. o 12.00. Dzieci przychodzą do kościoła na 11.50. Zadbajmy, aby była to wyjątkowa uroczystość (bez alkoholu). W tym dniu także uroczystości odpustowe w Dębowcu. Suma o godz. 11.00.

6. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami, posprzątanie łazienki, kaplicy cmentarnej, zrobienie porządku na cmentarzu, wykoszenie trawy wokół kościoła, plebanii, wdrodze na cmentarz, a także za złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, aby za porządek w kościele odpowiadali rodzice dzieci z klasy 2 SP.