b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj gościmy w naszej wspólnocie o. Tomasza Podrazika ze zgromadzenia Ojców Białych Misjonarzy Afryki. Kształcił się w Republice Południowej Afryki, posługiwał jako misjonarz w Tazanii, a teraz przez jakichś czas jest w Polsce. Dziękujemy mu za Boże Słowo, wspólną modlitwę i radość z dzielenia się misyjną działalnością. Można go wspomóc, nabywając przywiezione przez niego pamiątki: różańce, kubki czy gazety misyjne (są pod dzwonnicą). Dzisiaj także rocznica I Komunii św. dla dzieci z klasy IV. Cieszymy się, że 16 dzieci będzie też mogło przeżywać te piękną uroczystość.

2. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca, dlatego na sumie zapraszamy na błogosławieństwo dzieci.

3. Za niecały już miesiąc BOŻE CIAŁO. W tym roku główna Msza św. będzie odprawiona w Nienaszowie pod lasem, a dokładnie koło domu p. Marii i Stanisława Cichoniów. A potem procesja przez 4 ołtarze z Najświętszym Sakramentem do naszego kościoła.

4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami, posprzątanie łazienki, kaplicy cmentarnej, wykoszenie trawy, zrobienie porządku na cmentarzu, a także za złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, aby za porządek w kościele odpowiadali: Tarnowska Wioletta, Gondek Marlena, Dubis Krystyna, Paluch Barbara, Paluch Grażyna.

5. Z piątku na sobotę , o godz. 0.15 wyjazd na pielgrzymkę na Jasną Górę i do Wadowic. Powrót ok. 21 wieczorem w sobotę. Można zabrać jakąś kanapkę czy wodę, chociaż na miejscu też będzie można coś kupić.

6. W przyszłą niedzielę odbędzie się koncert w Nowym Żmigrodzie, z okazji Dnia Matki, rozpoczęcie na rynku o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy.