b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na „Paczkę dla Ukrainy”. Z której Caritas zrobi i wyśle paczki na Ukrainę.
  2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:

    Wtorek – św. Ireneusza, biskupa i męczennika

    Środa – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – Msze św. o 7.30; 9.00 i 18.00, odpust w Nowym Żmigrodzie, suma o godz. 11.00.

    Niedziela – odpust w Hucie Polańskiej, ku czci św. Jana z Dukli o godz. 14.00.
  3. W tym tygodniu przypada I PIĄTEK i I SOBOTA miesiąca. Msze św. rano o 6.30 i wieczorem o 18.00. Możliwość spowiedzi w czwartek od 17.30 i w piątek od godz. 17.15 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W sobotę od godz. 8.00 udamy się do chorych. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, udekorowanie kwiatami, sprzątanie w czasie Oktawy, posprzątanie łazienki, kaplicy cmentarnej, wykoszenie trawy, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarą. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Sajdak Krystyna, Sajdak Krystyna, Wietecha Jan, Najba Monika, Siurkiewicz Andrzej, Krężel Maria.