b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj też I NIEDZIELA MIESIĄCA, adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. popołudniowej zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:

    Środa – św. Marii Teresy Ledóchowskiej

    Czwartek – I czwartek miesiąca

    Piątek - św. Jana z Dukli – odpust w Pielgrzymce o godz. 11.00
  3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, posprzątanie łazienki, kaplicy cmentarnej, zrobienie pięknego porządku na cmentarzu, wypranie alb, komż, wykoszenie trawy, a także złożoną ofiarę. Bóg zapłać także wczorajszym nowożeńcom z Sośnin za udekorowanie naszego kościoła kwiatami. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Skwara Jan, Kurowska Bernadetta, Sajdak Małgorzata, Głowacka Janina, Znój Bogusława.
  4. W ubiegłym tygodniu zostało zebranych jako pomoc na paczki na Ukrainę. Zespół Caritas zrobił 16 paczek, mniej więcej po 16 kilogramów. Bóg zapłać zarówno wszystkim ofiarodawcom, jak i Zespołowi Caritas.