1. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się w Polsce 12 Tydzień Wychowania pod hasłem: JA JESTEM DROGĄ I PRAWDĄ, I ŻYCIEM. Pamiętajmy w modlitwie o dzieciach, młodzieży, rodzicach, nauczycielach, kapłanach, ale też niech to nasze wychowanie prowadzi do wiary.

Poniedziałek – NMP Rzeszowskiej

Wtorek – św. Jana Chryzostoma

Środa - Podwyższenie Krzyża Świętego. W tym dniu zapraszamy do odprawienia parafialnej Drogi Krzyżowej w Kątach na Górę Grzywacką, a potem tam przy krzyżu odprawimy Mszę św. i wrócimy. Pojechalibyśmy tam samochodami na godz. 16.00 pod kościół w Kątach. Gdyby ktoś nie miał czym jechać, to proszę, aby być pod kościołem o 15.30, a kto będzie jechał i miał wolne miejsca, to niech zabierze spod kościoła chętnych.

Czwartek – NMP Bolesnej, Dzień Chorych w Dębowcu, Msza św. o godz. 10.30,

Piątek – św. Korneliusza i Cypriana, w Dębowcu spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania i ich rodziców. Początek o godz. 18.00. Proszę rodziców, by razem z dziećmi uczestniczyli w tym spotkaniu.

W przyszłą niedzielę odpust w Dębowcu – suma o godz. 11.00.
  3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dołożenie kwiatów, posprzątanie kaplicy cmentarnej, łazienki, wypranie obrusów, bielizny ołtarzowej, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Gromek Grażyna, Białogłowicz Zofia, Leś Katarzyna, Gromek Edward. Bóg zapłać także Krzysztofowi Kołaczowi i Stanisławowi Cichoniowi za pracę na rzecz naszej wspólnoty.
  4. W najbliższą sobotę o godz. 9.00 będzie u nas zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego: komputery, monitory, klawiatury, drukarki, telewizory, radia, magnetofony, dekodery, telefony, pralki, lodówki, kuchenki, żelazka, odkurzacze, kable, baterie, akumulatory, itp. Dochód z tej zbiórki będzie przeznaczony jako pomoc Kościołowi na Wschodzie. Bardzo proszę, aby przywieźć te rzeczy w sobotę rano –czyli do godziny 8.30 - na nasz parking, w jednym miejscu.