1. Dzisiaj przeżywamy XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku modlimy się i wspomagamy Ukrainę. Dlatego po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na ten cel.
    • Wtorek – św. Alberta Wielkiego, zapraszamy na Mszę św. wieczorną i spotkanie dla rodziców dzieci I Komunijnych
    • Czwartek – św. Elżbiety Węgierskiej
    • Piątek – bł. Karoliny, patronki naszej rzeszowskiej diecezji
    • Niedziela - Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to też Światowy Dzień Młodzieży dlatego kilka osób – z ks. Michałem - pojedzie na spotkanie młodych do Rzeszowa.
  3. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, dokupienie kwiatów, wypranie alb, komż i bielizny ołtarzowej, posprzątanie łazienki, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Bardzo im za to dziękujemy. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Machowska Genowefa, Świątek Zofia, Gątek Elżbieta, Sobótka Włodzimierz, Czepiga Aneta, Ciomcia Grażyna, Jakieła Anna, Śląska Stanisława.