b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Zgodnie z chrześcijańską tradycją, w okresie Bożego Narodzenia, kapłani w imieniu Chrystusa odwiedzają nasze domy, przynosząc błogosławieństwo naszym rodzinom. Prosimy przygotować na stole: krzyż, wodę święconą, Pismo św., a także zeszyty do nauki religii. Od jutra kolęda od godz. 8.00 (ewentualne pojazdy o 7.45). Plan kolędy:
  • wtorek 27 XII – od 8.00-
   • ks. Proboszcz: Grabanina i część Debrzy (do p. Kazeckich),
   • ks. Michał: Sadki,
  • środa – 28 XII – od 8.00
   • ks. Proboszcz: Sośniny,
   • ks. Michał: Poraj (do p. Beaty Więcek),
  • czwartek 29 XII – od 8.00
   • ks. Michał: Poraj i Nienaszów do Krakowskiej
   • ks. Proboszcz: Krakowska i Kolonia,
  • piątek 30 XII – od 8.00
   • ks. Michał: Nienaszów od lasu,
   • ks. Proboszcz: Nienaszów od kościoła do przystanku.
  • Poniedziałek 2 I – 16.00
   • Ks. Proboszcz: dokończenie Debrzy
   • Ks. Michał: Kaczmarskie.
  • Gdyby kogoś nie było, a chciałby kolędę – to proszę zgłosić - to we wtorek 03 stycznia odwiedzimy wieczorem.
 2. W sobotę św. Sylwestra, papieża. ZAKOŃCZENIE STAREGO ROKU. Zapraszamy wszystkich parafian na nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne o godz. 16.00. Uczestnicząc w nim możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki - NOWY ROK 2023. Dzień modlitw o pokój. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po Mszy św. popołudniowej zmiana tajemnic różańcowych.
 4. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny – grupie z Kolonii - za piękną pracę przez te dwa tygodnie. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Świątek Barbara, Cieślak Magdalena, Nalepa Beata, Majka Jolanta.