b_350_300_16777215_00_images_ikona_ogloszenia.png

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dzisiaj – po każdej Mszy św. – zapowiadana zbiórka do puszek na rzecz chorego Pawła z Potoka.
 2. Od środy rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku myślą przewodnią Tygodnia są słowa: „Czyńcie dobro, szukajcie sprawiedliwości” (por. Iz 1, 17).
 3. W liturgii bieżącego tygodnia przeżywać będziemy:
  • Czwartek - Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona naszej Rzeszowskiej Diecezji. Modlimy się także w intencji naszej Diecezji.
  • Sobota – św. Agnieszki (Dzień Babci i Dziadka- polecajmy ich naszej modlitwie)
 4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Słowa Bożego, ustanowioną przez Ojca Świętego Franciszka. 
 5. Bóg zapłać sprzątającym nasz kościół parafialny w ubiegłym tygodniu za posprzątanie kościoła, posprzątanie łazienki, kaplicy cmentarnej, poprawienie osłon na grzejnikach, zrobienie porządku na cmentarzu, a także złożoną ofiarę. Na ten tydzień prosimy, by za porządek w kościele odpowiadali: Krężel Jolanta, Machowska Dominika, Dłużeń Stanisław, Pietruszka Bernadeta, Marszał Małgorzata.
 6. Nasza Schola Parafialna zaprasza w przyszłą niedzielę, o godz. 18.00 na koncert kolęd w naszym kościele. Będzie też można trochę pośpiewać z nimi. Serdecznie zapraszamy.
 7. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nienaszowie prosił o ogłoszenie, że do 25 stycznia prowadzone są zapisy dzieci do oddziału przedszkolnego, dzieci urodzonych w 2017 r. (obowiązkowo) oraz 2018 r. (nieobowiązkowo) i z 2019 r. (w miarę posiadanych miejsc).
 8. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę kolędową. Wreszcie już taką tradycyjną, bo przez ostatnie 2 lata było to niemożliwe. Bóg zapłać za bardzo miłe i serdeczne przyjęcie i księży i ministrantów. Doświadczyliśmy wiele życzliwości z Waszej strony, a także troski o sprawy parafii i Kościoła. Bóg zapłać za ten błogosławiony czas. Bóg zapłać także za ofiary składane z tej okazji, z których część przeznaczyliśmy na cele parafialne i cele diecezjalne.